Miliony zastosowań
Znajdziemy je w Twojej firmie


kampania mpbile

Zastosowanie

Platforma playsms kieruje swoją ofertę do każdej branży która ma kontakt z klientem. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji branż które znalazły zastosowanie w kampanii mobile marketing SMS. Jeśli nie widzisz w swojej firmie zastosowania dla rozsyłki SMS to daj nam szansę się wykazać. Jesteśmy tu dla Ciebie i z całą naszą marketingową mocą pomożemy Ci uwierzyć w zastosowanie naszego portalu.
hurtowe wysyłanie wiadomości

Przykłady zastosowań hurtowego wysyłania SMS'ówHandel

Wsparcie sprzedaży stacjonarnej oraz wirtualnej produktów i usług – przesyłanie informacji o promocjach, rabatach, ofertach specjalnych. Wyjdź naprzeciw swoim klientom.


Kampanie mobile marketing
hurtowe wysyłanie wiadomości

Restauracja

Informuj swoich klientów o zbliżających się promocjach, nowym menu lub po prostu zapraszaj ich do siebie na jedzenie. Możesz również potwierdzać rezerwacje i w pełni personalizować rozsyłkę w połączeniu ze swoim wewnętrznym systemem.Medycyna

Przypominaj swoim pacjentom o wizycie u lekarza, specjalisty, akcjach promocyjnych i rabatowych. Dzięki takim rozwiązaniom klienci zawsze będą pamiętali o wizycie.


hurtowe wysyłanie sms
wysyłka hyrtowa play sms

Transport i spedycja

Wiadomości SMS z kierowcami oraz nadawcami i odbiorcami przesyłek/ładunków. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoi klienci będą zawsze na bieżąco.


kampanie mobile marketing sms

Wszelkie prawa zastrzeżone. © App World sp. z o.o. 2017