WYSYŁAJ WIADOMOŚCI DO FIRM RĘCZNIE
LUB ZINTEGRUJ SIĘ PRZEZ PROSTY PANEL SMS


Bramka sms dla firm

PRACUJ MOBILNIE – BRAMKA SMS DLA FIRM

Gdziekolwiek jesteś

Przejrzysty panel SMS dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych

Laptopy

Korzystaj ze swojego panelu SMS na laptopie. Bez względu na to gdzie się znajdujesz możesz komunikować się ze swoimi klientami już teraz. Sprawdź i przekonaj się ile zyskasz w oczach swoich klientów.

Tablety

Realizuj kampanie używając swojego tabletu gdziekolwiek jesteś. Prosta i przejrzysta funkcjonalność w szybki sposób pozwoli Ci się komunikować ze swoimi klientami.

Smartfony

Wysyłaj wiadomości SMS oraz zarządzaj swoim panelem przy użyciu telefonu komórkowego. Już wkrótce aplikacje mobilne dzięki którym praca na telefonie stanie się jeszcze łatwiejsza.
bramka sms dla firm w google play
bramka sms dla firm w paa stroe
smsy marketingowe

ZAUTOMATYZUJ WYSYŁKĘ SMS DO FIRM

Połącz się przez proste API do Panelu SMS

Nasze API pozwoli Ci w pełni zautomatyzować swoją rozsyłkę. Połącz się ze swoim wewnętrznym systemem już teraz i ustalaj jakie i kiedy mają być wysyłane wiadomości do Twoich klientów. Wyjdź naprzeciw swoim klientom i pozwól im być na bieżąco. Twój ruch w systemie może z automatu być widoczny dla Twoich klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz pamiętać o kontakcie z klientem ponieważ Twój system SMS w połączeniu z playsms informuje go o wszystkim. Jeśli nie wiesz w jaki sposób to rozwiązanie mogłoby się sprawdzić w Twojej firmie to daj szansę nam się wykazać. Skontaktuj się z nami, a nasz dział marketingowy w połączeniu z działem technicznym z pewnością coś zaproponuje.

Pobierz specyfikację:
../wp-content/uploads/2017/06/pdf.png
WTYCZKI E-COMMERCE

Skorzystaj z wtyczek do połącznia z bramką SMS

bramka sms dla woo commerce bramka sms dla presta shop bramka sms dla magento 2
Prowadzisz sklep online? Nasze wtyczki pozwolą Ci zautomatyzować wysyłkę SMS do Twoich klientów, dzięki połączeniu systemu e-commerce z bramką SMS Możesz ich powiadamiać o wydarzeniach, które mają miejsce podczas wizyty w Twoim sklepie, np. utworzenie nowego zamówienia, zmiana statusu zamówienia czy potwierdzenie złożenia zamówienia. Taka wiadomość może zawierać wszystkie niezbędne dla Twojego klienta informacje jak numer czy kwota zamówienia. Dodatkowo wiadomości mogą być spersonalizowane, nasza wtyczka może automatycznie wstawić w treść wiadomości SMS imię, nazwisko czy adres klienta sklepu.

Aktualnie posiadamy wtyczki do:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © App World sp. z o.o. 2017