Wtyczka PlaySMS PrestaShop 1.6 i 1.7

Marzec 13, 2018 by KR0
Prestashop.png

PrestaShop

Otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, które udostępniane jest na licencji Open Software. Obecnie to jedna z najpopularniejszych platform służących wsparciu e-handlowców w samodzielnym zakładaniu własnego sklepu online, tak samo jak WooCommerce, o którym mowa była w poprzednim pościeDodatkowo PrestaShop umożliwia przekształcenie działającego już sklepu, w dochodowy sklep internetowy.

Wtyczka PlaySMS PrestaShop 1.6 i 1.7

Jeśli prowadzisz już sklep internetowy za pomocą PrestaShop, lub zastanawiasz się nad optymalizacją swojego sklepu, to z pewnością zainteresuje Cię nasza w pełni zautomatyzowana, darmowa wtyczka.
Plugin PlaySMS PrestaShop to nic innego jak integracja systemu z wysyłką sms poprzez API, umożliwiający zarządzanie powiadomieniami sms w prosty sposób.
Poprzez konfigurację automatycznych powiadomień SMS dla klientów, wiadomości będą mogły być wysyłane bezpośrednio w odpowiedzi na wiele różnych zdarzeń ustawionych przez administratora. Przykładem może być zmiana statusu zamówienia, rejestracja w sklepie internetowym czy podziękowanie za zakupy.
Intuicyjna wtyczka ma na celu ułatwienie komunikacji z klientem. To proste rozwiązanie pozwoli usprawnić zarządzanie sklepem internetowym, a jeśli interesuje Cię masowa wysyłka sms to możesz prowadzić kampanie sms bezpośrednio z Twojego panelu na playsms.pl.
Wtyczka do PrestaShop występuje w wersji 1.6 i 1.7, dzięki czemu jest w pełni kompatybilna z obydwiema wersjami oprogramowania, niezależnie od tego, którą wersję posiadasz.

Instalacja wtyczki PlaySMS PrestaShop

Instalacja i konfiguracja wtyczki jest bardzo prosta i intuicyjna. Dla ułatwienia przedstawiamy filmik instruktażowy.


Po więcej informacji zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy – dział marketingu PlaySMS zawsze służy pomocą.

Niezbędne linki

Podsumowując :

  1. Obydwie wersje wtyczek pobierzesz na naszej stronie.
  2. Jeśli chcesz zobaczyć, jak zainstalować i skonfigurować wtyczkę, subskrybuj na nasz kanał na YouTube.
  3. Jeśli w prosty sposób chcesz prowadzić kampanie marketingowe sms to koniecznie zaloguj się na naszej platformie playsms.pl
  4. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.


Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.